Zespół

KBO ŚDM w Polsce

 

 

bp Grzegorz Suchodolski

Przewodniczący Rady KEP ds. Duszpasterstwa Młodzieży

Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM pasterską troską otacza bp Grzegorz Suchodolski, mianowany 18 listopada 2021 roku przez Konferencję Episkopatu Polski przewodniczącym Rady ds. Duszpasterstwa Młodzieży w Polsce.

Ks. Tomasz Koprianiuk

Dyrektor KBO ŚDM w Polsce

Ks. Tomasz jest kapłanem diecezji siedleckiej, urodzony 9 czerwca 1979 roku, wyświęcony w katedrze siedleckiej 19 czerwca 2004 roku. W ŚDM uczestniczy od 2000 roku, pamiętnego spotkania z papieżem Janem Pawłem II w Rzymie. 

Magdalena Sierka

Rzecznik prasowy i media społecznościowe KBO ŚDM w Polsce

Magdalena Sierka pochodzi z diecezji sosnowieckiej. W KBO ŚDM od 2022 roku odpowiedzialna jest za grafiki, media spolecznościowe, kontakty z mediami zewnetrznymi, a także prowadzenie strony internetowej. 

Marek Dziedzic

Honorowy sekretarz KBO ŚDM w Polsce

Marek Dziedzic od wielu lat wspiera działalność służąc pomocą przy organizacji Światowych Dni Młodzieży. Pochodzi z diecezji siedleckiej, mieszka na stałe w Warszawie, pracując jako pracownik kościelny przy parafii diec. warszawsko-praskiej. 

Viktoria Samp

Koordynator wolontariatu KBO ŚDM.

Viktoria mieszka na Pomorzu i na co dzień pracuje jako specjalista do wsparcia projektów w lokalnej firmie. Przed laty pracowała w Komitecie Organizacyjnym ŚDM w Krakowie, które odbyły się w 2016 roku. Mając doświadczenie w koordynacji wolontariatu w Krakowie została oddelegowana do prac zespołu KBO ŚDM odnośnie kontaktu z Komitetem Orgnizacyjnym w Lizbonie w sprawach wolontariatu. Obecnie koordynuje przygotowania do spotkania w Rzymie i w Seulu.

Ks. Andrzej Sochal

Doradca merytoryczny

Ks. Andrzej Sochal jest kapłanem diecezji siedleckiej, do niedawna pracujący jako dyrektor lokalnej rozgłośni radiowej Katolickie Radio Podlasie oraz diecezjalnego wydawnictwa Unitas. Posiada duże doświadczenie w zakresie PR, jak również organizacji wydarzeń o skali regionalnej i ogólnopolskiej. Za pozwoleniem władzy duchownej diecezji siedleckiej został oddelegowany do KBO ŚDM w ramach przygotowań do ŚDM w Lizbonie. 

Iwona Olszewska-Król

Księgowa

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie Rachunkowości i Podatków, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej z Zarządzania zasobami pracy, od 2011 r. prowadzi  biuro rachunkowe Creator. Specjalistka w zakresie rachunkowości fundacji i stowarzyszeń. Za pasji do misji ukończyła misjologiię na UKSW oraz pisze bloga o misjach "Rodzina dla misji". Prywatnie ma wiele pasji i wiele pomysłów na spędzanie wolnego czasu, szycie, tworzenie biżuterii, rysowanie.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com