Już 5 października w Sosnowcu odbędzie się Strefa Młodych Festiwal!

To wyjątkowa przestrzeń spotkania młodych ludzi z całej Polski w duchu Polskiej Lizbony! Będzie to czas wypełniony koncertami, spotkaniami z inspirującymi ludźmi, challengami, Q&A, warsztatami, ale przede wszystkim to czas BYCIA RAZEM!
  

STREFA MŁODYCH FESTIWAL

Jako partner wydarzenia z wielką radością ogłaszamy nabór do projektu Strefa Młodych Festiwal. Jako KBO ŚDM zapewnimy bezpłatny udział w wydarzeniu dla 1200 osób z całej Polski!

Na czym polega projekt?

START: Nabór do projektu rozpoczynamy 1 maja 2024.

Jeśli jesteś siostrą zakonną, księdzem towarzyszącym młodym albo liderem grupy młodzieżowej, to zgłoś poprzez poniższy formularz swoją grupę na Festiwal w Sosnowcu

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Po zarejestrowaniu zgłoszenia poprzez formularz KBO ŚDM rozpocznie współpracę z odpowiedzialnymi za grupy.

 

Warunki uczestnictwa w projekcie:

  • Spotkanie grupy przynajmniej raz w miesiącu i praca formacyjna w oparciu o przygotowany konspekt, np. Konspekt "Spotkajmy się ze SŁOWEM"
  • Podjęte wspólnie z młodymi dzieło miłosierdzia (np. porządki wokół kościoła czy cmentarza, wsparcie osób niepełnosprawnych, zaangażowanie w wolontariat na rzecz ubogich)

  • Zgłoszenie grupy do projektu poprzez formularz do 31 maja i zapewnienie transportu wraz z ubezpieczeniem do Sosnowca i z powrotem do miejsca zamieszkania.
     

KBO ŚDM po zamknięciu listy zgłoszeń (31 maja) dokona zbiorczego zgłoszenia grup przesłanych w formularzu do organizatorów Strefy Młodych Festiwal i poniesie koszty ich uczestnictwa. W związku z tym nie ma potrzeby dodatkowego rejestrowania się w systemie zgłoszeń organizatorów Festiwalu.

Do 20 września należy przesłać do KBO ŚDM krótki raport z realizacji projektu wraz z imienną listą osób biorących udział w wydarzeniu w Sosnowcu. Po zgłoszeniu grupy informacje dotyczące projektu będą na bieżąco przekazywane w formie newsletteru na adres email podany w formularzu.

Zapraszamy do współtworzenia środowiska młodzieżowego wokół idei Światowych Dni Młodzieży. Na stronie sdmpolska.pl znajdziesz informacje o wydarzeniach w całej Polsce.

 

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com