Młodzi z Radomia podzielili się świadectwami z przyżywania Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie!

 

Tuż po powrocie z wyjazdu do Lizbony na Światowe Dni Młodzieży, przedstawiciele uczestników wyjazdu, podczas Mszy św. podzielili się wspólnocie parafialnej wrażeniami i owocami tego nieziemskiego spotkania młodych całego świata. Był czas na prezentacje zdjęć i filmików jak również osobiste świadectwo tego czasu,

 

 

Zobacz, gdzie dali świadectwo

 

Parafia Nawiedzenia NMP w Lisowie
W uroczystość Chrystusa Króla w parafii Lisów podczas Mszy św, przedstawicielka uczestników wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży Martyna Sambor razem z ks. Mariuszem Chamerskim opowiedzieli o swoich doświadczeniach i wrazeniach z udziału w spotkaniu młodych całego świata. Młodzież zgromadzona na Mszy św. jak równiez cała parafia zapoznali się z prezentacją multimedialną przedstawiającą ten szczególny czas.

 

 

Parafia NMP Wniebowziętej w Jarosławicach
W l Niedzielę Adwentu w parafiiJarosławice podczas Mszy św. przedstawicielka uczestników wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży Martyna Sambor opowiedziała o swoich doświadczeniach i wrażeniach z udziału w spotkaniu młodych całego świata.
Młodzież zgromadzona na Mszy św. jak również cała parafia zapoznali się z prezentacją multimedialną przedstawiającą ten szczególny czas. 

 

Parafia pw św. Filipa Neri i św. Jana Chrzciciela w Studziannie
Podczas spotkania młodzieży w centrum opoczyńskim przeżywając 38 ŚDM w diecezji przedstawicielka uczestników wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży Martyna Sambor razem z ks. Mariuszem Chamerskim opowiedzieli o swoich doświadczeniach i wrażeniach z udziału w spotkaniu młodych całego świata. Młodzi zgromadzeni w Bazylice w Studziannie obejrzeli zdjęcia i filmiki przedstawiające udział młodych w spotkaniu z Papieżem w Lizbonie. Wysłuchali świadectwa Martyny i konferencji ks. Mariusza, w czasie której zapoznali się także z Orędziem Papieża Franciszka skierowanym do młodych całego świata.

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła ll w Szydłowcu

 

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com