Wszyscy wolontariusze są proszeni o wniesienie pewnej kwoty, w zależności od wybranego pakietu, pokrywającego część kosztów związanych z jego utrzymaniem.
Zapisanie się na wolontariusza jest potwierdzane dopiero po opłaceniu tej składki. 

 

Pakiety rejestracji wolontariuszy:

PAKIET V1: obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie i zestaw wolontariusza

PAKIET V2: zawiera wyżywienie, transport, ubezpieczenie i zestaw wolontariusza

PAKIET V3: obejmuje transport, ubezpieczenie i zestaw wolontariusza

PAKIET V4: obejmuje wyżywienie od 31 lipca do 7 sierpnia, transport, ubezpieczenie i zestaw wolontariusza

 

Zakwaterowanie 

Zakwaterowanie obejmuje zapewnienie wspólnej, zadaszonej przestrzeni oraz zaplecze sanitarne. Przestrzeń ta może znajdować się m.in. w szkołach, pawilonach, salach gimnastycznych. Miejsca te będą otwarte na przyjęcie wolontariuszy od 22 lipca do 7 sierpnia.

Śniadanie dla tych, którzy zdecydowali się na pakiet obejmujący zakwaterowanie, będzie rozdawane w tych miejscach każdego dnia tygodnia od 23 lipca do 7 sierpnia 2023 roku.

Noc z 5 na 6 sierpnia będzie spędzona na świeżym powietrzu, w miejscu czuwania i Mszy Świętej ŚDM Lizbona 2023. Wszyscy wolontariusze muszą zatem posiadać niezbędne rzeczy do spania (śpiwór, karimatę itp.).

Wolontariusze należący do tej samej grupy, którzy zdecydowali się na Pakiet obejmujący zakwaterowanie, będą zakwaterowani w tym samym miejscu. 

 

Wyżywienie 

Decydując się na skorzystanie z Pakietu z wyżywieniem masz zagwarantowany dostęp do dwóch posiłków dziennie, w okresie odpowiadającym wybranemu Pakietowi.

Wszyscy zarejestrowani wolontariusze będą mieli zagwarantowane jedzenie na noc 5 sierpnia i śniadanie 6 sierpnia, ponieważ wszyscy będą w Parque Tejo na wydarzeniach finałowych ŚDM.

 

Transport

Ta opcja obejmuje bilety na transport do wykorzystania w podróżach niezbędnych do wykonywania czynności wykonywanych przez każdego wolontariusza. 

 

Ubezpieczenie 

Wszyscy wolontariusze będą objęci ubezpieczeniem NNW obowiązującym od 23 lipca do 7 sierpnia 2023 roku. 

 

Plecak wolontariusza 

Rejestracja wszystkich wolontariuszy obejmuje również dostarczenie plecaku wolontariusza z oficjalnymi produktami ŚDM Lizbona 2023. Zestaw ten zostanie dostarczony wolontariuszowi podczas odprawy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com