Weekend z KBO ŚDM

 

Projekt "Weekend z KBO ŚDM" stworzony został z myślą o efektywnym wykorzystaniu mediów społecznościowych w parafii lub we wspólnocie młodzieżowej. Wiemy jak ważne jest dobre przygotowanie osób prowadzących media społecznościowe dla młodzieży w Kościele. Wiemy także, że z powodów finansowych przeprowadzenie takiego szkolenia w parafii bywa niewykonalne.

W ramach projektu proponujemy weekendowe spotkanie z KBO ŚDM w Twojej parafii lub wspólnocie.
W sobotę przez kilka godzin poprowadzimy warsztaty medialne. W niedzielę chętnie podzielimy się doświadczeniem pracy w KBO ŚDM oraz przybliżymy ideę Światowych Dni Młodzieży. Jesteśmy także otwarci na konferencje dla młodych, opiekunów grup, rodziców czy nauczycieli.

 

 

Ramowy program Medialnego Weekendu z KBO ŚDM

Sobota: Szkolenie medialne dla zorganizowanej grupy do 20 os, prowadzone przez Magdalenę Sierkę, specjalizującą się w dziedzinie Social Media.

Niedziela: Homilia podczas każdej Eucharystii, świadectwo uczestnictwa w ŚDM, konferencja o tematyce ŚDM, okolicznościowa wystawa ŚDM, zdjęcia z Lizbony, informacje o wolontariacie.

Dodatkowo jesteśmy w stanie poprowadzić spotkania modlitewne, adoracyjne, a także spotkania, których celem jest zapoczątkowanie młodzieżowej grupy parafialnej

 

 

Jest to projekt, który kierujemy do Księży i osób odpowiedzialnych za pracę z młodzieżą w parafiach, czy wspólnotach kościelnych.

 

Zapraszamy do kontaktu poprzez email
biuro@sdmpolska.pl
lub telefonicznie
ks. Tomasz 504 894 489.

W czasie korespondencji lub rozmowy umówimy terminy i wszystkie szczegóły.

 

 

 

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com