Autor: Magda

Spotkanie wolontariuszy w Warszawie!

W miniony weekend w Warszawie spotkali się wolontariusze KBO ŚDM, którzy chcą się już na trzy lata przed Seulem zaangażować w różne akcje promocji ŚDMy oraz wolontariat.

 

Na spotkaniu został przedstawiony cel projektu, jego założenia oraz harmonogram wydarzeń, które w najbliższym czasie odbędą się pod patronatem KBO ŚDM. Poza tym w krótkich warsztatach wolontariusze nabyli praktycznej wiedzy przygotowania stoiska KBO ŚDM.

Spotkanie było także okazją, aby powspominać zeszłoroczne ŚDMy w Lizbonie oraz na bliższe poznanie się. Wolontariusze z wielkim entuzjazmem przyjęli projekt i jeszcze w tym tygodniu ruszą w trasę w celu akcji promocyjnych.

 

 

Projekt wolontariatu „Na Start” to program wsparcia dla wolontariuszy, którzy już dzisiaj przez zaangażowanie się w różne działania na rzecz KBO ŚDM mogą wesprzeć działalność naszego biura, a w zamian będą mieli możliwość pokrycia części lub całości kosztów wyjazdu na wolontariat do Seulu w 2027 roku. 

 

 

Osoby, które są chętne, aby zaangażować się w wolontariat, są proszone o skontaktowanie się z koordynatorem wolontariatu!

 Viktoria Samp
 Mail: biuro@sdmpolska.pl 
 Tel: 519 508 762


Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com