Autor: Magda

Młodzi z Paczkowa podzielili się świadectwem z ŚDM!

Młodzi z Parafii Rzymskokatolicka św. Jana Ewangelisty w Paczkowie  dali świadectwo z Światowych Dni młodzieży w Lizbonie!

 

Młodzi z Parafii Rzymskokatolickiej św. Jana Ewangelisty w Paczkowie wzięli udział w projekcie "Świadectwo" i podzielili się świadectwami z przeżywania Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie!

 

 

Zobacz, gdzie dali świadectwo

 

 Parafia św. Jana Ewangelisty w Paczkowie

Spotkanie miało miejsce w salkach parafialnych. Rozpoczęliśmy od przywitania i projekcji zdjęć z opisem poszczególnych miejsc, następnie zebrani wysłuchali świadectwa uczestnika ŚDM Lizbona, Kamila po czym chętnie wzięli udział w dyskusji i zadawaniu pytań.

 

 

 

Parafia św. Jerzego w Kamienicy

Po Mszy Św. Szkolnej rozstawiliśmy nasz projektor, zaprezentowali zdjęcia z opisem miejsc i podzieliliśmy się swoim doświadczeniem tych wydarzeń. Młodzież uczestnicząca w spotkaniu miała okazję zadawać pytania i porozmawiać z uczestnikami ŚDM Lizbona.

 

 

Parafia Wszystkich Świętych w Starym Paczkowie

 

Dom Dziennego Pobytu „Senior”+ i Środowiskowy Dom Samopomocy w Paczkowie

 Spotkanie miało miejsce w dużej sali DDP, gdzie przedstawiliśmy młodzież, która nam towarzyszyła z Paczkowskiego Liceum, następnie omówiliśmy prezentację z opisem zdjęć, po czym Martyna opowiedziała o swoim doświadczeniu spotkania Młodych z Całego świata, podkreślając siłę wiary i entuzjazmu, której tam zaczerpnęła. Na koniec pomodliliśmy się w intencji młodzieży. 

 

 

 

 Parafia św. Jadwigi w Trzeboszowicach

 

 

 Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com