Autor: Magda

Młodzi z Ducha dali świadectwo ŚDM!

ŚDM – Młodzi z Ducha dali świadectwo Światowych Dni Młodziezy w Lizbonie!

 

Ksiądz Łukasz protasiewicz wraz z grupą młodzieży uczestniczącą w ŚDM Lizbona 2023 wzięli udział w projekcie "Świadectwo" i podzielili się swoimi doświadczeniami przeżywania spotkania z Ojcem Świętym i młodymi z całego świata! 

 

 

Zobacz, gdzie dali świadectwo

 

Spotkanie w Parafii Ducha Świętego w Poniatowej

Spotkanie odbyło się w ramach spotkania formacyjnego dla młodzieży z grupy oazowej, działającej przy Parafii. 

 

 

 

Spotkanie w Centrum Kultury w Bychawie  

 I Bychawskie Dni Młodzieży były okazją do wyrażenia wdzięczności, oraz dawania świadectwa o doświadczeniu wiary i wspólnoty w czasie ŚDM Lizbona 2023.

 

Spotkanie w Zespole Szkół w Poniatowej

Przedstawiciele wspólnoty dali świadectwo wśród uczniów Zespół Szkół w Poniatowej! O doświadczeniu wiary w czasie Światowe Dni Młodzieży, o braterstwie i pięknej drodze kroczenia za Jezusem.

 

Spotkanie w Szkole Podstawowej w Kraczewicach

Na szlaku ŚDMowych wspomnień i świadectwa o doświadczeniu wiary w czasie Światowe Dni Młodzieży, młodzi dali świadectwo w społeczności Szkoły Podstawowej, na terenie Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kraczewicach. 

 

 

Spotkanie w Szkole Podstawowej w Karczmiskach

W czasie adwentowego oczekiwania, na drodze świadectwa o Światowe Dni Młodzieży Lizbona 2023 młodzi gościli w Zespole Szkół w Karczmiskach.

 

Spotkanie w Szkole Podstawowej w Poniatowej

Przedstawiciele wspólnoty prowadzili katechezę dla kandydatów do bierzmowania. Oprócz świadectwa o miłości Pana Boga i spotkania z Nim w adoracji Najświętszego Sakramentu, nie zabrakło świadectwa o pięknym doświadczeniu Światowe Dni Młodzieży Lizbona 2023. Dzielili się ogromem dobra, jakiego doświadczyli w Portugalii, prowadzenia przez Jezusa. 

 Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com