Autor:

Polonia i Polacy w drodze na ŚDM!

Ostatniego dnia spędzonego w diecezjach grupa św. Rodziny miała ostatnią okazję na spotkanie z przyjmującymi rodzinami i grupą Polonii Litewskiej także przebywającej w parafii Alvarães.

 

 


 Na zakończenie pobytu w diecezji Viana do Castelo zorganizowany został grill, a pomino gorącej pogody odbyły się również tańce - grupy zatańczyły również wspólnie poloneza.  

 

 

Projekt finansowany ze środków Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą

 
 
 
 



Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com