Autor:

Polonia i Polacy w drodze na ŚDM!

  Grupa Św. Jana Nepomucena z Bochni podczas dni w diecezji przebywa w parafii Castelo do Neiva.

 


28 lipca wraz z parafianomi grupy wybrały się na Drogę Jakubową: Castelo do Neiva - Chafé.


 Podczas jednego z postojów zorganizowali kolejne warsztaty w ramach projektu „Polonia i Polacy w drodze na ŚDM” , które miały na celu zwiększenie zainteresowania kulturą polską i życiem duchowym wynikającym z wartości chrześcijańskich.    

 


Grupa polska nauczyła lokalną społeczność tańców, m.in. poloneza, krakowiaka, tańce uwielbieniowe.  

 


Mieli również okazję odwiedzić osoby starsze w lokalnym Domu Opieki.   


Wspólna modlitwa umocniła wszystkich w dalszym pielgrzymowaniu. 

 

 



Projekt finansowany ze środków Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą



Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com