Autor:

Msza Inauguracyjna dla wolontariuszy

Tysiące wolontariuszy z ponad 140 krajów wyjechało w pośpiechu do Lizbony!

 

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie ŚDM na Mszy Świętej, której przewodniczył kardynał-Patriarcha Manuel Clemente.  


  Kardynał-Patriarcha w swojej homilii mówił, że
„Bóg chciał tych Światowych Dni Młodzieży” 


Rola 32 000 wolontariuszy została pochwalona przez Kardynała-Patriarchę, ponieważ każdy z ochotników „czyni wolę Boga”, co widać z „dobra, które wynika z ŚDM, i jest czynione wielu ludziom”.

 



Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com