Tysiące wolontariuszy z ponad 140 krajów wyjechało w pośpiechu do Lizbony!
Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie ŚDM na Mszy Świętej, której przewodniczył kardynał-Patriarcha Manuel Clemente.

Kardynał-Patriarcha w swojej homilii mówił, że
„Bóg chciał tych Światowych Dni Młodzieży”

Rola 32 000 wolontariuszy została pochwalona przez Kardynała-Patriarchę, ponieważ każdy z ochotników „czyni wolę Boga”, co widać z „dobra, które wynika z ŚDM, i jest czynione wielu ludziom”.

