Autor:

Polonia i Polacy w drodze na ŚDM!

Grupa z Lublina,  Paryża, Białogardu i Strefa Młodych spotkały się przed katedrą Sagrada Família!

 



Grupy jadące na Światowe dni Młodzieży w Lizbonie w ramach projektu "Polonia i polacy w drodze na ŚDM" spotkały się przed katedrą Sagrada Família aby wspólnie modlić się, integrować i poznawać.

 

 

Wspólnie zatańczyli oni poloneza na 100 par, do którego dołączyli się również lokalni przechodnie.

 

 

Na schodach krypty katedry odbyło się przygotowanie śpiewu do Mszy św,  który prowadził połączony zespół z wszystkich grup.

 

 

Zwieczeniem dnia była wspólna Eucharystia w krypcie Katedry Sagrada Família.

 

Projekt finansowany ze środków Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023



Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com