Grupa z Lublina, Paryża, Białogardu i Strefa Młodych spotkały się przed katedrą Sagrada Família!

Grupy jadące na Światowe dni Młodzieży w Lizbonie w ramach projektu "Polonia i polacy w drodze na ŚDM" spotkały się przed katedrą Sagrada Família aby wspólnie modlić się, integrować i poznawać.

Wspólnie zatańczyli oni poloneza na 100 par, do którego dołączyli się również lokalni przechodnie.

Na schodach krypty katedry odbyło się przygotowanie śpiewu do Mszy św, który prowadził połączony zespół z wszystkich grup.

Zwieczeniem dnia była wspólna Eucharystia w krypcie Katedry Sagrada Família.

Projekt finansowany ze środków Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023