Niedziela posłania młodych Polaków z ikoną Amen do Lizbony z Danii
W kościele Świętej Anny w Kopenhadze Niedziela 23-go lipca była szczególnie ważna, a szczególnie dla Polonii mieszkajacej w Danii.

Grupa młodych Polaków została uroczyście posłana z błogosławieństwem głoszenia Dobrej Nowiny przesłania Ikony Amen, aby z pośpiechem i radością dawać świadectwo wiary światu na Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie.
Dołącz do nas!
Można zapoznać się z ikoną Amen na stronie internetowej
icon-amen.org
Zachęcamy i zapraszamy do włączenia się w Międzynarodowy Projekt Ewangelizacyjny z Ikoną Amen.

