Autor:

Przygotowania do koncertu "Z Kaszub do Lizbony"

W ramach Polskiej Lizbony,
1 sierpnia
grupa ŚDM Chwaszczyno-Lizbona
zaprasza na koncert
"Z Kaszub do Lizbony"


Wraz z grupą Polska Misja Duszpasterska pw. Trójcy Świętej w Chicago będą mieli okazję opowiedzieć co nieco o ich małej Ojczyźnie - Kaszubach.

 

 

Wiôldzi Bóg zapłac Paniom z Kgw Tuchom za przygotowanie kaszubskich kotylionów, które będą dopełnieniem ich ubioru podczas kaszubskiego koncertu.

 

 

Grupa wyrusza do Lizbony w ramach projektu Polonia i Polacy w drodze na ŚDM, aby wraz z grupą polonijną z Polska Misja Duszpasterska pw. Trójcy Świętej w Chicago, IL przeżyć spotkanie z Ojcem Świętym.

 

 

 

Projekt finansowany ze środków Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023

 



Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com