W ramach Polskiej Lizbony,
1 sierpnia
grupa ŚDM Chwaszczyno-Lizbona
zaprasza na koncert
"Z Kaszub do Lizbony"

Wraz z grupą Polska Misja Duszpasterska pw. Trójcy Świętej w Chicago będą mieli okazję opowiedzieć co nieco o ich małej Ojczyźnie - Kaszubach.

Wiôldzi Bóg zapłac Paniom z Kgw Tuchom za przygotowanie kaszubskich kotylionów, które będą dopełnieniem ich ubioru podczas kaszubskiego koncertu.

Grupa wyrusza do Lizbony w ramach projektu Polonia i Polacy w drodze na ŚDM, aby wraz z grupą polonijną z Polska Misja Duszpasterska pw. Trójcy Świętej w Chicago, IL przeżyć spotkanie z Ojcem Świętym.


Projekt finansowany ze środków Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023