Kolejne dwie grupy młodzieży Archidiecezja Lubelska posłane na Światowe Dni Młodzieży 2023!
W poniedziałkowy poranek wyruszą do Barcelony, gdzie będą uczestniczyć w projekcie "Polonia i Polacy w drodze na ŚDM!".

Spotkają tam młodych z Chicago, Paryża, oraz polskich diecezji: sosnowieckiej i koszalińsko-kołobrzeskiej. Potem wspólnie wyruszą do Diecezji Porto i Lizbony.


Projekt finansowany ze środków Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023