Autor:

Polonia i Polacy w drodze na ŚDM!

Kolejne dwie grupy młodzieży Archidiecezja Lubelska posłane na Światowe Dni Młodzieży 2023!

 

W poniedziałkowy poranek wyruszą do Barcelony, gdzie będą uczestniczyć w projekcie "Polonia i Polacy w drodze na ŚDM!".

 

 

Spotkają tam młodych z Chicago, Paryża, oraz polskich diecezji: sosnowieckiej i koszalińsko-kołobrzeskiej. Potem wspólnie wyruszą do Diecezji Porto i Lizbony. 

 

 

Projekt finansowany ze środków Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023

 



Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com