ŚDM Chwaszczyno - Lizbona przygotowali paczkę dla grupy z Chicago!

ŚDM Chwaszczyno - Lizbona odebrała w Formacyjnym Domu Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej polski pakiet pielgrzyma .

Następnie spakowali oni i wysłali paczkę z pakietem do Polska Misja Duszpasterska pw. Trójcy Świętej w Chicago, z kórą pojadą razem na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie w ramach projektu Polonia i Polacy w drodze na ŚDM!


Projekt finansowany ze środków Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023