Autor: Magda

Pakiet wolontariusza ŚDM Lizbona 2023

Zapoznaj się z zestawem wolontariuszy
ŚDM Lizbona 2023

 

 

Plecak: wolontariusze otrzymają żółty plecak z logo ŚDM Lizbona 2023, w którym będą mogli nosić wszystko, czego potrzebują w ciągu tygodnia, w tym butelki z wodą w zewnętrznych kieszeniach. Plecak można przekształcić w małą torebkę, dzięki czemu można go łatwiej przechowywać i przenosić.
 
T-shirt: wewnątrz plecaka będą znajdować się 4 t-shirty, które również będą żółte i będą miały napis „volunteer” (wolontariusz), przy użyciu wzoru wybranego w celu ułatwienia identyfikacji wolontariuszy. Projekt zawiera również elementy logo ŚDM Lizbona 2023. 
 
Kapelusz: Zestaw będzie zawierał zielony kapelusz w stylu panamskim, który będzie chronił przed słońcem. Będzie na nim logo ŚDM Lizbona 2023.

 
Różaniec: Wolontariusze będą służyć największemu międzynarodowemu spotkaniu młodzieży z Papieżem, ale będą też mieli czas, aby być z młodymi ludźmi z całego świata i modlić się z nimi. Z tego powodu w Zestawie Wolontariusza znajdzie się również różaniec wykonany z drewna.
 
Smycz: Wewnątrz zestawu będzie również znajdować się smycz o nowoczesnym designie oraz kolorach i logo ŚDM Lizbona 2023, napisana w pięciu oficjalnych językach ŚDM: portugalskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i włoskim. Ta smycz będzie używana jako poświadczenie wolontariusza.
 
Butelka wody: ponieważ wolontariusze będą musieli być dobrze nawodnieni, wszyscy będą mieli butelkę wody wielokrotnego użytku ECO. 

 

 


 Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com