Jutrznia Lednicka w Katedrze Gnieźnieńskiej
Z wielką radością czekamy na kolejne spotkanie młodych na Polach Lednickich, które odbędzie się 3 czerwca.
W imieniu Księdza Prymasa Arcybiskupa Wojciecha Polaka oraz Ojca Tomasza Nowaka zapraszam Księży do udziału wraz z młodymi w tradycyjnej Jutrzni Lednickiej w Katedrze Gnieźnieńskiej o godz. 9.00.
Organizatorzy Lednicy proszą o wypełnienie formularza elektronicznego do 22 maja. Pozwoli to na zorientowanie się ilu chętnych przybędzie do Gniezna i pomoże im w dalszej organizacji.
Formularz dotyczy tylko udziału w jutrzni w katedrze.
Osobne zapisy na samo spotkanie na Polach Lednickich będzie prowadzone przez stronę www.lednica2000.pl

Dla grup przybyłych o godz. 8.00 i 10.00 będzie możliwość do zwiedzania Wzgórza Lecha.
