Autor: ks. Tomasz

Festiwal Życia!

Zapraszamy do Kokotka

Roksana Węgiel, Kamil Bednarek i… Jezus Chrystus! Festiwal Życia w Kokotku startuje już 4 lipca! To ostatni moment na rejestrację grup oraz zakup wejściówek w niższych cenach.

W lipcu  startuje Festiwal Życia – największe chrześcijańskie wydarzenie plenerowe dla młodzieży na Śląsku. Odbędzie się od 4 do 10 lipca pod hasłem „Ja?”. Postacią, na której oparta będzie treść tegorocznej edycji, jest Maryja. Uczestnicy będą odkrywać siebie, podążając śladami Jej pięknego, ale i pełnego trudności życia na ziemi.

 

W programie festiwalu znalazły się m.in. codzienne Msze św.  i nabożeństwa, konferencje, warsztaty, całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu, wieczór uwielbienia, ekstremalny Bieg Festiwalowicza oraz koncerty.

W tym roku na scenie wystąpią Roksana Węgiel, Luxtorpeda, Kamil Bednarek i TAU.

Trwa rejestracja na wydarzenie.  Szczegóły i zapisy na stronie www.festiwalzycia.pl.

Od 2018 roku na Festiwal Życia do Kokotka przyjeżdża nawet 1000 młodych ludzi. Wydarzenie skierowane jest głównie dla osób w wieku 16–35 lat oraz dla rodzin z dziećmi. W festiwalu można wziąć udział indywidualnie lub przyjechać ze zorganizowaną grupą. Oprócz pakietów tygodniowych dostępne są również wejściówki jednodniowe i wieczorne.

Posłuchaj zapowiedzi imprezy.... 

Festiwal organizowany jest przy współpracy pięciu diecezji województwa śląskiego i Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Od tego roku w organizację włączają się dodatkowo archidiecezja wrocławska i diecezja opolska.

Będziemy tam również jako Krajowe Biuro Organizacyjne Światowych Dni Młodzieży 

Zapraszamy do Kokotka!Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com